HOMTOM HT50 – tani smartfon z dużą baterią

CK MEDIATOR wprowadziło na polski rynek smartfon HOMTOM HT50. To niskobudżetowy model wyposażony w baterię o pojemności 5500 mAh.

Producenci flagowych smartfonów instalują w swych urządzeniach baterie o stosunkowo małej pojemności. Mimo efektywnych systemów oszczędzania energii, intensywne użytkowanie powoduje więc szybkie ich wyczerpanie i konieczność częstego ładowania.

Zupełnie inaczej podchodzą do tematu producenci modeli niskobudżetowych. W tym sprzęcie stylistyka schodzi na dalszy plan, gdyż liczy się funkcjonalność. Dlatego instalowane w nich baterię są bardzo duże. Przykładem takiego sprzętu jest HOMTOM HT50, który właśnie pojawił się na polskim rynku.

HOMTOM HT50

Smartfon posiada 5,5″ wyświetlacz 2,5 D IPS o rozdzielczości HD, a jego sercem jest zaledwie czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737 1,3 GHz z układem graficznym Mali-T720 MP2. Wyposażono go także w 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartą microSD o 256 GB.

Producent zainstalował dwa 13 MP aparaty z diodą LED, a także czytnik linii papilarnych chroniący przed niepowołanym dostępem. Systemem operacyjnym jest natomiast Android 7.0 Nougat.

Największą zaletą HOMTOM HT50 jest jednak akumulator o imponującej pojemności 5500 mAh, który można w krótkim czasie naładować dzięki technologii MediaTek PumpExpress 2.0. Smartfon oferowany jest w kolorze niebieskim, czarnym i srebrnym, a kosztuje na polskim rynmku tylko 499 zł.

HOMTOM HT50

Źródło: Wec24.pl

You may also like...