Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń od Goclever

Firma Goclever wprowadza na polski rynek nowe oczyszczacze powietrza do domowego użytku. Dzięki nim powietrze w naszym domu będzie idealne.

W okresie zimowym, pojawia się cykliczny problem z jakością powietrza, którym oddychamy w dużych miastach. Najnowsze dane wskazują, że jest ona jedną z najniższych w Europie, więc bardzo przydatnym sprzętem staje się wówczas oczyszczacz powietrza.

Goclever, wprowadza właśnie na polski rynek dwa zupełnie nowe modele takich urządzeń, mianowicie Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced. Produkty są przeznaczone do domowego użytku, mają kilkustopniowe filtry i dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Oba modele skutecznie usuwają szkodliwe cząsteczki PM2.5, dym, formaldehydy, kurz, bakterie, pleśń, roztocza, zarazki, sierść i elementy naskórka, zapewniając zdrowsze powietrze. Pozwalają tym samym efektywnie walczyć ze smogiem i czynnikami wywołującymi alergie czy napady astmy, sprawdzą się więc w domach, w których mieszkają małe dzieci czy alergicy – szczególnie w dużych aglomeracjach. Oczyszczacze różnią się m.in. stopniem zaawansowania (mają 3- lub 5-stopniowe filtry), tempem filtrowania powietrza (180 m3/h lub 280 m3/h), czy powierzchnią, którą mogą efektywnie przefiltrować (15-20 m2 lub 20-40 m2).

GOCLEVER CRISTAL AIR CORAL

To podstawowa wersja oczyszczacza, przeznaczona dla tych, którzy od sprzętu oczekują wydajnej pracy (przepływ powietrza na poziomie 180 m3/h), nie potrzebują żadnych zaawansowanych, dodatkowych funkcji i liczą na rozsądną cenę. Urządzenie jest ciche (poniżej 40 dB) i sprawdzi się w pomieszczeniach, których powierzchnia wynosi od 15 do 20 m2. Jest to więc rozwiązanie idealne np. do pokoju dziecięcego lub sypialni. Cristal Air Coral 3-stopniowo oczyszcza powietrze. Posiada filtr HEPA, filtr węglowy i filtr włókninowy, dodatkowo ma opcję jonizacji powietrza (w tempie 5 mln jonów/cm3) oraz wbudowaną lampę UV. Urządzenie o mocy 6 W cechuje się niskim zużyciem energii, ma wbudowany timer, a kosztuje zaledwie 199,00 zł.

oczyszczacze powietrza

GOCLEVER CRISTAL AIR ADVANCED

Bardziej zaawansowanym modelem oczyszczacza jest Cristal Air Advanced, który sprawdzi się w większych pomieszczeniach lub w kawalerkach. Może bowiem filtrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni 20-40 m2. Posiada też wbudowany sensor kurzu, wskaźnik zużycia filtra i wskaźnik PM2.5. Cristal Air Advanced jest wyposażony w technologię PENTA Shield, która może usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń w powietrzu. Jest to 5-stopniowa tarcza filtrująca. Obejmuje filtr plazmowy elektrostatyczny, filtr HEPA, filtr węglowy, filtr włókninowy, lampa UV (zabija zarazki i zapobiega ich namnażaniu w otoczeniu). Urządzenie, które ma także większą moc (60 W) i tryb cichej pracy nocnej, kosztuje 449,00 zł.

oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza są dostępne na tej stronie.

Źródło: Tabasco.pl

You may also like...