Galaxy Tab S8 Ultra interesującą alternatywą dla laptopa

Samsung przygotowuje nowy tablet Galaxy Tab S8 Ultra. Sprzęt z 14,6″ ekranem oraz mocnym procesorem może stanowić ciekawą alternatywę dla laptopa. Jego premiera odbędzie się na początku przyszłego roku.

Jeszcze kilka lat temu tablety były niezwykle popularnym sprzętem oferującym spore możliwości i praktycznie każdy chciał je mieć. Moda na nie jednak dość szybko przeminęła i obecnie produkuje je tylko kilka firm, które niezbyt często wprowadzają na rynek nowe modele. Jedną z nich jest Samsung, który pracuje właśnie nad topowym tabletem, mogącym stanowić alternatywę dla laptopa.

Według Ice Universe będzie to model Galaxy Tab S8 Ultra, oferujący całkiem niezłe wyposażenie. Z przecieków wynika, że planowany na przyszły rok tablet będzie dysponował aż 14,6 wyświetlaczem o rozdzielczości 2960 x 1848 pikseli. Co więcej ekran będzie miał 120 Hz odświeżanie obrazu, co przyda się nie tylko graczom, ale też podczas pracy, takiej jak edycja zdjęć oraz filmów.

Tablet zaoferuje również 12 GB RAM i 512 GB pamięci użytkowej, a także dwa aparaty 5 MP i 8 MP z przodu oraz podwójny aparat z tyłu. To wszystko zasilać będzie olbrzymia bateria o pojemności 11500 mAh.

Z takim wyposażeniem Galaxy Tab S8 Ultra może być zastępstwem dla laptopa. Wystarczy podłączyć klawiaturę oraz myszkę i można na nim całkiem sprawnie pracować.

Nowy tablet pojawi się w przyszłym roku, więc na razie zbyt wcześnie by mówić o jego cenie. Zważywszy jednak na wyposażenie, z pewnością nie będzie należeć do niskich.

Galaxy Tab S8 Ultra

Źródło

You may also like...