Pogromcy Mitów objaśniają w jaki sposób goli się Superman

Kampania marketingowa Człowieka ze Stali jest bardzo rozbudowana i wzięli w niej udział nawet prowadzący popularny program Pogromcy Mitów. Jamie oraz Adam podczas targów Comic-Con trwających właśnie w San Diego, postanowili odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób goli się Superman.

Adam Savage oraz Jamie Hyneman, wraz z Bull Nye (Science Guy), Kevinem Smithem (Cichy Bob) oraz Mayim Bialik (The Big Bang Theory) poproszeni przez koncern Gillette, w serii zamieszczonych w świeci filmów, wysunęli kilka ciekawych teorii.

Kilka z nich było zupełnie niepraktycznych, jak szorowanie twarzą po ziemi, używanie sprzętu budowlanego, oraz super szybkie wyrywanie, włosków. Adam i Jamie stwierdzili jednak, że najlepszą metodą golenia Człowieka ze Stali, jest Wielki Zderzacz Hadronów, który ich zdaniem jest bardzo zaawansowaną golarką oraz został zbudowany właśnie do tego celu. Pogromcy Mitów twierdzą, że urządzenie jest w stanie tworzyć niewielkie wormhole, które jeden włosek po drugim, przenoszą do alternatywnego świata.

Źródło: Dvice.com

You may also like...