Pierwsze zdjęcia Galaxy Watch Active 2 wyciekły do sieci

Sammobile zaprezentowało pierwsze zdjęcia nowego smartwatcha Samsung Galaxy Watch Active 2. W jego wyglądzie pojawiły kosmetyczne zmiany.

Na początku kwietnia Samsung wprowadził do sprzedaży swój najnowszy smartwatch Galaxy Watch Active. Stylowy zegarek wyposażono w kopertę wodoszczelną do głębokości 50 m i spełniającą warunki standardu wytrzymałości MIL-STD-810G. Producent zainstalował w nim również 1,1-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360 pikseli, chroniony przez Gorilla Glass 3 i wyposażony w funkcję Always-on Displaty.

Wiemy, że producenci elektroniki użytkowej dość szybko rozpoczynają prace nad nowym sprzętem, ale tym razem Samsung mocno nas zaskoczył. Witryna Sammobile zaprezentowała bowiem pierwsze zdjęcia nowego zegarka. Mimo że jego poprzednik ma dopiero kilka tygodni, to wygląda na to, że producent stworzył już następcę.

Galaxy Watch Active 2 wygląda niemal jak poprzednik

Na pierwszy rzut oka Galaxy Watch Active 2 wygląda tak samo jak poprzednik. Po bliższym przyjrzeniu się możemy jednak zauważyć pewne subtelne zmiany konstrukcyjne. Jedną z nich jest przycisk włącznika umieszczony po prawej stronie koperty, który jest obecnie okrągły i ma czerwoną obwódkę. Przycisk powrotu jest natomiast prostokątny. Po przeciwnej stronie koperty znajdziemy głośnik oraz mikrofon. Natomiast na spodniej stronie rzuca się w oczy przeprojektowany sensor mierzący tętno. Nie ma też obrotowego bezela, który we wcześniejszych zegarkach Samsunga służył do sterowania sprzętem.

Witryna podaje również prawdopodobną specyfikację techniczną nowego smartwatcha. Źródło serwisu twierdzi, że producent przygotuje dwa warianty zegarka. Pierwszy będzie posiadał tylko łączność WiFi oraz baterię 237 mAh, natomiast drugi otrzyma technologię 4G LTE, a jego akumulator będzie miał pojemność 340 mAh. Obie wersje otrzymają 1,5 GB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci użytkowej. Rozmiary kopert wyniosą natomiast 40 i 44 mm.

Funkcjonalność Galaxy Watch Active 2 zapewni Tizen, a do wyboru będą trzy kolory obudów: czarna, złota oraz srebrna. Termin wprowadzenia nowego zegarka na rynek, oczywiście nie jest jeszcze znany. Zbyt mało czasu minęło bowiem od premiery poprzednika.

Nie możemy jednak wykluczyć, że Samsung zechce go swym klientom zaoferować już pod koniec tego roku.

Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active 2

Źródło: Sammobile.com

You may also like...