Gamingowy All-in-One MSI z ekranem dotykowym i SSD Plextor

Plextor, wiodący producent urządzeń pamięci masowej, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą MSI. Jej efektem jest komputer All-in-One wyposażony w dwa dyski SSD Plextor M5S, skierowany do wymagających graczy.

Komputer MSI AG2712A wyposażono w dwa dyski SSD Plextor M5S o pojemności 128GB. Łącząc dyski w macierz RAID 0, uzyskano prędkość odczytu na poziomie 1000MB/s. Powinno to pozwolić na komfortowe korzystanie z komputera i szybkie uruchamianie gier.

Dyski SSD M5S wspierają technologię True Speed, która zapobiega obniżaniu wydajności dysków w trakcie intensywnego i długotrwałego korzystania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielordzeniowego kontrolera i autorskiego oprogramowania firmy Plextor. MSI AG2712A to gamingowy komputer All-in-One, wyposażony w procesor Intel Core i5/i7, kartę graficzną AMD Radeon HD 8970M 3GB DDR5 oraz ekran o przekątnej 27 cali z opcjonalnym panelem dotykowym.

Więcej informacji na temat MSI AG2712A oraz wydajności dysków SSD Plextor w grach komputerowych znaleźć można na dedykowanej stronie produktu. Komputer MSI AG2712A jest już dostępny w sklepach, a jego sugerowana cena wynosi 9999 PLN brutto.

Źródło: Wec24.pl

You may also like...