Garderoba z PlayerUnknowns Battlegrounds warta krocie

PlayerUnknowns Battlegrounds umożliwia graczom sprzedaż przedmiotów w Steam Marketplace. Ich ceny potrafią być bardzo duże i sięgać nawet kilkuset dolarów.

PlayerUnknowns Battlegrounds to jedna z najpopularniejszych gier bieżącego roku, która każdego dnia przyciąga tysiące nowych fanów. Tytuł ukazał się na Steamie w marcu w ramach wczesnego dostępu, a już sprzedał się w ponad 6 mln sztuk.

Wkrótce graczy może być więcej, gdyż gra zaczyna wspierać Steam Marketplace. W zeszłym tygodniu pojawiła się duża aktualizacja która wprowadza system skrzynek, doskonale znany z Counter-Strike: Global Offensive. Gracze mogą zdobywać w skrzynki zawierające kosmetyczne przedmioty w postaci garderoby dla naszych postaci. Otwarcie takiej skrzynki kosztuje 2,50 dolara, ale może być bardzo opłacalne.

Jeden z graczy zdobył z takiej skrzynki fioletową minispódnicę, którą następnie sprzedał na rynku. Nabywca zapłacił za nią aż 486,93 dolary, czyli około 1740 zł. Niezły zarobek, jak na inwestycję niecałych 10 zł w klucz do skrzynki. Inne elementy ubrań bohatera oferowane są nawet po 400 dolarów.

Ceny przedmiotów w PlayerUnknowns Battlegrounds nie dorównują jednak tym z Counter-Strike Global Offensive, czy DOTA 2, które często zbliżają się do 2000 dolarów. Dodam, że grę w atrakcyjnej cenie możecie kupić na tej stronie.

PlayerUnknowns Battlegrounds

Źródło: Kotaku.com

You may also like...