Evan Blass pokazał zdjęcie Google Pixel 2

Google Pixel 2 to kolejny smartfon, który Google niebawem wprowadzi do sprzedaży. Już teraz możemy go obejrzeć na zupełnie nowym zdjęciu, pokazującym jego obudowę.

Google Pixel mimo pewnych problemów technicznych, odniósł spory sukces rynkowy. Google przygotowuje więc jego następcę, niebawem pojawi się w sprzedaży. Zanim jednak trafi na sklepowe półki, możemy zobaczyć jego wygląd.

Evan Blass opublikował nowe zdjęcia Google Pixel 2, na których możemy zobaczyć przedni oraz tylny panel nowego telefonu. Zdjęcia bardzo przypominają wcześniejsze rendery, które pojawiają się w sieci już od jakiegoś czasu. Widać na nich m.in., że boczne ramki otaczające wyświetlacz są bardzo cienkie, zaś z tyłu znajduje się czytnik linii papilarnych.

Producentem nowego smartfona będzie prawdopodobnie nadal firma HTC, która nie zamierza czynić żadnych istotnych zmian we wzornictwie telefonu. Użytkownicy obecnego modelu nie więc musieli przyzwyczajać się do nowego wyglądu.

Co ciekawe, zdjęcia wskazują na brak podwójnego aparatu głównego, który pojawia się w coraz większej liczbie smartfonów. Nie wiadomo natomiast co z gniazdem słuchawkowym, gdyż w Google Pixel 2 podobno ma go nie być.

Google Pixel 2

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...