Nowe słuchawki Focal zagrają dobrze nawet w hałaśliwym otoczeniu

Focal Sphear Wireless to nowe słuchawki bezprzewodowe dla audiofilów. Produkt oferuje wysoką jakość dźwięku oraz dwa tryby pracy, pozwalające cieszyć się muzyką nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Firma Focal specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy słuchawek, zaprezentowała swój najnowszy produkt przeznaczony do użytku poza domem. Są to bezprzewodowe słuchawki Focal Sphear Wireless, w których położono duży nacisk na funkcjonalność oraz jakość brzmienia.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji przetworników, zapewniają doskonały balans tonalny oraz delikatne tony wysokie, czego efektem jest doskonała dynamika dźwięku. Wyposażono je również w dwa tryby pracy, pozwalające dopasować sprzęt do określonych warunków środowiskowych. Pierwszy tryb jest całkowicie standardowy i pozwala słuchać muzyki np., podczas spacerów. Drugi przeznaczony jest do hałaśliwego otoczenia, np. gdy wracamy autobusem z pracy lub przemieszczamy się zatłoczoną ulicą. Zwiększa wówczas natężenie dźwięku, dzięki czemu muzyka jest lepiej słyszalna.

Producent poprawił też konstrukcję samych słuchawek, podnosząc tym samym komfort użytkowania. Użytkownik otrzymuje opcjonalnie końcówki silikonowe lub wykonane z pianki z pamięcią kształtu, co pozwala lepiej dopasować je do uszu. Oczywiście nie brakuje w nich również pilota umieszczonego na przewodzie, który pozwala nam kontrolować odtwarzanie muzyki.

Słuchawki Focal Sphear Wireless oferowane są w czterech wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Natomiast na oficjalnej stronie producenta dostaniemy je w cenie 129 dolarów.

Focal Sphear Wireless

Źródło: Focal.com

You may also like...