Hotwav Symbol S3 tanim klonem iPhone X

iPhone X będzie mieć swą premierę dopiero w przyszłym tygodniu, ale Chińczycy już wypuszczają jego klony. Najnowszym z nich jest Hotwav Symbol S3.

Chińskie firmy bardzo często kopiują wzornictwo produktów Apple licząc na to, że jeśli będą podobne do sprzętu amerykańskiej firmy, wzbudzą większe zainteresowanie. Coraz częściej pojawiają się również klony nadchodzącego modelu iPhone X, a jednym z nich jest Hotwav Symbol S3.

Sprzęt jest produktem firmy Hotwonder mieszczącej się w chińskim Shenzhen. I tak naprawdę mamy tu do czynienia z budżetowym smartfonem na Androidzie, który został włożony do obudowy przypominającej nowego iPhone’a. Różnica jest taka, że ramka otaczająca ekran jest biała zamiast czarnej.

Jeśli chodzi o specyfikację klona, to wyposażono go w 6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1440 x 720 pikseli. Telefon dostępny będzie w dwóch wersjach wyposażenia. Pierwsza z nich posiada nowego MediaTeka MT6739 wraz z modemem LTE, druga natomiast nieco starszego MediaTeka MT6592 z modemem 3G. W obu wariantach pojawi się 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej.

Oczywiście na kamerę TrueDepth nie mamy co liczyć. Hotwav Symbol S3 wyposażony został natomiast w dwa podwójne aparaty z tyłu i z przodu. Z tyłu zainstalowano sensory 13 MP + 2 MP, zaś z przodu znalazł się moduł posiadający w sensory 5 MP + 2 MP.

Sprzęt posiada dodatkowo baterię 2900 mAh oraz Androida 8.0 Oreo. Na razie nie wiadomo ile ten smartfon będzie kosztować, ale biorąc pod uwagę fakt, iż jest to model niskobudżetowy, cena nie powinna być wygórowana.

Hotwav Symbol S3

Źródło: Engadget.com

You may also like...