Garmin Vivoactive 3 umili ćwiczenia muzyką

Firma Garmin wprowadza na rynek kolejny smartwatch dla osób aktywnych fizycznie. Nowa wersja modelu Garmin Vivoactive 3 nie tylko zmierzy każde wykonywane ćwiczenie, ale dodatkowo umili trening muzyką.

W sierpniu do sprzedaży trafi kolejny produkt dla sportowców, stworzony przez firmę Garmin. Nie będzie to jednak zupełna nowość, lecz odświeżona wersja smartwatcha Garmin Vivoactive 3, wzbogacona o jedną dość istotną funkcję.

Produkt nazywa się Vivoactive 3 Music i jak nietrudno się domyśleć, oferuje funkcjonalność związaną z muzyką. W tym wypadku oznacza to wbudowany odtwarzacz plików audio, z własną pamięcią do której możemy wgrać utwory ulubionych wykonawców.

Od strony technicznej produkt jest identyczny z zeszłorocznym modelem. Posiada więc wyświetlacz dotykowy z funkcją always-on, czujnik pulsu, monitor snu, GPS oraz sporo monitorów aktywności fizycznej. Mogą one m.in., liczyć kroki, pokonany dystans, liczbę spalonych kalorii itp. Podobnie jak w poprzednim modelu, tu również jest system Garmin Pay, czyli możliwość wykorzystania NFC do mobilnych płatności.

W pamięci zegarka zmieścimy około 500 utworów, a sparowaniu go ze słuchawkami Bluetooth, możemy ich słuchać bez pośrednictwa smartfona. Sprzęt dodatkowo obsługiwać ma muzyczne serwisy. Na początku będzie mógł odtwarzać offline muzykę z playlisty iHeartRadio All Access, a potem dojdzie także Deezer. Niestety Spotify czy Google Music nie są oficjalnie wspierane.

Nowa wersja Garmin Vivoactive 3 kosztuje 300 dolarów i jest dostępna na stronie producenta. Ubiegłoroczny model zegarka możecie kupić w tych sklepach w cenie 1099 zł.

Garmin Vivoactive 3

Źródło: Garmin.com

You may also like...