Gboard udostępnił zestaw nowych emoji

Popularna klawiatura Gboard, otrzymała właśnie zestaw nowych emoji służących do internetowej komunikacji. Mogą z niej korzystać na razie beta testerzy aplikacji.

Na Androida dostępnych jest wiele wirtualnych klawiatur, ułatwiających pisanie wiadomości oraz emaili. Najpopularniejszą z nich jest bez wątpienia Gboard, którą z Google Play Store pobrano dotąd ponad miliard razy. Aplikacja jest wysoko ceniona przez użytkowników smartfonów, zaś producent dba o to, aby satysfakcja z użytkowania programu utrzymywała się na wysokim poziomie.

Dlatego właśnie udostępnił zestaw nowych emoji, z których mogą korzystać beta testerzy aplikacji. Użytkownik może teraz wyszukać oraz wybrać alternatywną wersję używanego emoji, a następnie przekształcić je w naklejki i wysyłać do komunikatorów Messenger lub WhatsApp. Jak widać na załączonych obrazkach, dostępne propozycje zawierają różne wersje zwierząt oraz twarzy, będące połączeniem jednych i drugich.

Gboard

Opcja jest póki co dostępna tylko dla beta testerów aplikacji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby do testów dołączyć. Nie jest to wcale takie trudne i praktycznie każdy może to zrobić. Wystarczy tylko odwiedzić Google Play Store, gdzie należy się zarejestrować. Potem wystarczy tylko zaktualizować aplikację i już możemy korzystać z emoji.

Gboard

Źródło

You may also like...