Geekbench ujawnia nam częściową specyfikację Redmi Note 7

Geekbench pokazał nam wydajność Redmi Note 7, najnowszy smartfon Xiaomi, który wkrótce trafi na rynek. Jego premiera odbędzie się już 10 stycznia.

Wczoraj informowałem o dwóch zupełnie nowych smartfonach Xiaomi. Są to modele Redmi Note 7 oraz Redmi 7, które będą oferowane pod całkowicie samodzielnym szyldem Redmi. Produkty pojawią się w sprzedaży już 10 stycznia, a tymczasem dzięki benchmarkowi GeekBench już teraz poznaliśmy wydajność pierwszego z nowych urządzeń.

Z bazy danych benchmarka wynika, że pod maską Redmi Note 7 pracuje Snapdragon 660 co oznacza, że mamy do czynienia z urządzeniem z niższych rejonów średniej półki. Ten układ ma jednak całkiem niezłą wydajność, która wystarczyła do uzyskania 1462 i 4556 punktów. Pierwszy wynik osiągnięto podczas testu jednego rdzenia, zaś drugi to wydajność wielu rdzeni.

Testowane urządzenie posiadało 6 GB pamięci, a także system Android 9.0 Pie. To by oznaczało, że będzie to pierwszy smartfon Xiaomi, który od razu po wyjęciu z pudełka zaoferuje użytkownikowi najnowszego Androida. Oraz drugi telefon tej firmy, na którym można korzystać z nowej aktualizacji.

Na chwilę obecną to wszystko co o wiemy o tym modelu, ale dokładną specyfikację poznamy już w najbliższy czwartek. Wtedy też dowiemy się ile trzeba będzie za niego zapłacić oraz czy da się go kupić w Europie.

Redmi Note 7

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...