GeekBench zdradza specyfikację Galaxy Tab S7+

Najnowszy tablet Samsung Galaxy Tab S7+ trafił właśnie do bazy benchmarka GeekBench. Flagowy sprzęt będzie miał Snapdragona 865 oraz co najmniej 6 GB RAM.

Popularność tabletów w ostatnich latach mocno spadła, ale to jeszcze nie oznacza, że tego typu sprzęt zniknął z rynku. Niektóre firmy nadal je produkują, a jedną z nich jest Samsung, który pracuje nad nowym modelem Galaxy Tab S7+.

Dzięki GeekBench poznaliśmy kilka szczegółów specyfikacji najnowszego sprzętu o numerze modelowym SM-T976GB. Z bazy danych benchmarka wynika, ze smartfon posiada pod maską procesor Qualcomm Snapdragon 865 oraz 6 GB. Przy czym w przypadku pamięci będzie to zapewne podstawowa konfiguracja, gdyż możliwe że pojawią się warianty z większą pojemnością.

Za sprawą certyfikatu Bluetooth SIG wiemy, że tablet posiada również Bluetooth 5.0. Choć będzie też wersja wyposażona w WiFi o numerze modelowym SM-T970 oraz wariant 4G (SM-T975).

Galaxy Tab S7+

Nowy tablet ma być też dość sporym sprzętem, gdyż jego wyświetlacz S-AMOLED będzie miał przekątną 12,4″. Prawdopodobnie znajdzie się w nim czytnik biometryczny, zaś częstotliwość jego odświeżania wyniesie 120 Hz. Tablet ma pracować w oparciu o system Android 10, zaś jego bateria zaoferuje pojemność aż 9800 mAh.

Znamy też wymiary standardowej wersji nowego tabletu, które wyniosą 253.7 x 165.3 x 6.3mm. Jego wyświetlacz będzie miał 11″ i ma to być panel OLED, obsługiwany przez rysik S-Pen, którego schowamy w specjalnym miejscu na pleckach. Galaxy Tab S7 w porównaniu do S7+ będzie też miał mniejsza baterię o pojemności 7760 mAh.

Na chwilę obecną sprzęt nie ma jeszcze konkretnej daty premiery. Trudno też powiedzieć ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Galaxy Tab S7+

Źródło

You may also like...