Genesis Xenon 750: tania mysz dla graczy

Genesis to producent, który wyrabia sobie coraz silniejszą markę na rynku sprzętu do grania. Firma pokazała właśnie nową, zaawansowaną technologicznie mysz dla graczy o nazwie Xenon 750, wyposażoną w sensor PMW3330.

Wybór myszek dla graczy jest całkiem spory, ale te bardziej rozbudowane i zaawansowane modele wymagają jednak głębszego sięgnięcia do portfela. Na tle innych producentów korzystnie wypada więc Genesis, oferując sprzęt o przyzwoitej jakości oraz cenie.

Firma właśnie wzbogaciła swą ofertę o nową mysz dla graczy o nazwie Xenon 750. Zainstalowano w niej sensor optyczny PMW3330, który pozwala na zmianę zakresu DPI od 100 do aż 10200. Dodatkowo gracz może przy pomocy jednego przycisku szybko zmienić czułość na jeden z sześciu ustawionych wcześniej poziomów.

Producent chwali się przy okazji parametrami swego sprzętu. Maksymalna szybkość przetwarzania danych wynosi 8000 FPS, zaś maksymalna akceleracja 30 G. Szybkość raportowania ustalono na poziomie 1000 Hz, zaś maksymalna szybkością śledzenia to 150 ips. Dane te mają być najlepszym dowodem na to, że Xenon 750 naprawdę daje radę.

Każdy gracz jest inny, nic więc dziwnego, że dopasowanie kształtu myszki pod gust jak największej ilości użytkowników stanowi spore wyzwanie. Dlatego w przypadku Xenon 750 producent umożliwia użytkownikom wybranie jednej z dwóch opcji personalizacji chwytu. Myszka jest więc modułowa i umożliwia demontaż bocznych paneli.

Oprócz wyglądu i wyposażenia, dopracowano także oprogramowanie. Pozwala ono m.in., zmienić funkcje przycisków, edytować profile i makra. Mysz ma także podświetlenie RGB z efektem PRISMO. Użytkownik zaś może wybrać dowolny kolor lub tryb świetlny, a nawet ustawić wiele trybów łącznie czy przypisać kolor poszczególnym diodom.

Przy tworzeniu Xenon 750 producent starał się też zadbać o wytrzymałość swojego sprzętu. Genesis zapewnia, że jego myszka została wykonana z trwałych komponentów. Do tego dochodzą dobrej jakości ślizgacze czy długi kabel w nylonowym oplocie. Jednak kluczowym elementem, mającym gwarantować długie życie gryzonia, są przełączniki OMRON o żywotności do 10 mln kliknięć.

Sugerowana cena myszy Xenon 750 wynosi 159 zł.

Cechy produktu:
•Typ sensora: optyczny (PMW3330)
•Maks. Rozdzielczość: 10200 DPI
•Maks. szybkość przetwarzania danych: 8000 FPS
•Maks. Akceleracja: 30 G
•Maks. szybkość śledzenia: 150 IPS
•Liczba przycisków: 7
•Długość przewodu: 1,8 m
•Wymiary produktu: 124 x 73 x 43 mm
•Specjalne oprogramowanie
•Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10

mysz dla graczy

mysz dla graczy

mysz dla graczy

Źródło: Entrymedia

You may also like...