AVerMedia SonicBlast: nowoczesne audio dla graczy

Firma AVerMedia znana jest na polskim rynku przede wszystkim z urządzeń do edycji wideo, Tym razem jednak zaprezentowała nowe modele sprzętu audio dla graczy w postaci soundbarów oraz subwoofera, należących do serii AVerMedia SonicBlast.

Większość graczy bawi się ulubionymi tytułami mając na uszach słuchawki, by nie przeszkadzać innym domownikom. Niektórzy preferują mocniejsze brzmienie, od którego drżą w pokoju ściany. Warto więc zainteresować się nową ofertą firmy AVerMedia.

Producent wprowadził właśnie na polski rynek dwa nowe soundbary oraz subwoofer z serii SnicBlast, zapewniające mocne brzmienie. GS333 i GS331, jak i subwoofer GS335, mają unikalną budowę, dostosowaną pod konkretną konfigurację krzywej dźwięku. Konstrukcja wzmacnia tony wysokie i niskie, przy okazji pozwalając na wychwycenie więcej szczegółów z otoczenia. Ta ostatnia cecha sprawdza się zwłaszcza w grach.

Soundbary AVerMedii posiadają trzy różne tryby EQ. Dzięki nim użytkownik będzie mógł cieszyć się paletą dźwięków dostosowaną specjalnie do gier, filmów lub muzyki. W zależności od wybranego trybu, soundbar uwydatni odgłosy wystrzałów i eksplozji, wzmocni dialogi i ścieżkę dźwiękową lub wiernie odwzoruje brzmienie instrumentów i wokalu.

Wszystkie urządzenia AVerMedii są kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał się martwić o ich rozmieszczenie w pomieszczeniu. Co więcej, subwoofer łączy się z soundbarem bezprzewodowo, więc odpada również konieczność ciągnięcia kabli przez pokój. Producent gwarantuje przy tym, że niewielkie gabaryty nie wpływają na jakość dźwięku. GS331 zapewnia moc RMS 60W, a GS333 70W. Zastosowanie subwoofera GS335 to kolejne 70W.

Soundbar AVerMedia SonicBlast GS331 kosztuje około 499 zł, GS333 około 620 zł, a subwoofer GS335 około 570 zł. Warto przy tym pamiętać, że GS335 wymaga sparowania z GS331 lub GS333 do prawidłowego funkcjonowania.

AVerMedia SonicBlast

AVerMedia SonicBlast

AVerMedia SonicBlast

AVerMedia SonicBlast

Źródło: Entrymedia

You may also like...