Gionee Marathon M5 Mini – budżetowy smartfon z dużą baterią

Bateria w nowoczesnych smartfonach jest najsłabszym ich ogniwem, więc producentów montuje w nich duże ogniwa wystarczające na wiele godzin pracy. Duży akumulator znajdziemy także na pokładzie Gionee Marathon M5 Mini.

Nowy model o wymiarach 143,5 x 71 x 9,6 mm trafił już na rynek indyjski, a wkrótce pojawi się także w pozostałych krajach, warto więc dowiedzieć się czego można się po nim spodziewać. Oprócz dużej baterii 4000 mAh z technologią szybkiego ładowania zapewniającej do 18 godzin rozmów oraz 2 tygodnie pracy w trybie czuwania, mamy 5-calowy ekran z matrycą IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, który przed rysami chroni szkło Gorilla Glass 3.
Pod maską tego modelu pracuje 64-bitowy 4-rdzeniowy układ MediaTek MT6580 1,3 GHz, wyposażony w 2 GB pamięci RAM. Na pliki użytkownika przewidziano 8 GB pamięci flash, którą można rozszerzyć o 128 GB kartą microSD. Zdjęcia możemy natomiast wykonywać dwoma aparatami fotograficznymi o niezbyt wygórowanych parametrach. Tylny posiada matrycę 8 Mpix, natomiast przedni 5 Mpix.

Cena i dostępność Gionee Marathon M5 Mini poza Indiami nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: Gadgets.ndtv.com

You may also like...