Glassy Pro One – smartwatch dla surferów

Inteligentne zegarki coraz częściej projektowane są z myślą o sportowcach, np. golfistach czy biegaczach. Dotychczas urządzenia te służyły amatorom sportów lądowych, tymczasem teraz pojawił się produkt o nazwie Glassy Pro One przeznaczony dla surferów.

Urządzenie jest typowym zegarkiem dla sportowców, tyle że szalejących nie na lądzie, lecz na wodzie. Gadżet prezentuje się bardzo nowocześnie, a jego funkcjonalność zbliżona jest do typowych opasek fitness, choć została skrojona pod amatorów sportów wodnych.

Glassy Pro One może więc liczyć czas spędzany w wodzie, rejestrować prędkość z jaką płyniemy na fali, jak wiele było fal w ostatniej sesji itp. Wszystkie te informacje można następnie przenieść do aplikacji na smartfona, która przedstawi je w formie czytelnego wykresu. Co więcej, zegarek dysponuje także bazą danych obejmującą aż 6000 miejsc dla surferów znajdujących się na całym świecie.

Produkt dostępny jest obecnie w przedsprzedaży na stronie producenta i kosztuje 190 funtów. Nie wiadomo natomiast kiedy odbędzie się jego premiera.

Źródło: Digitaltrends.com

You may also like...