Biedronka wprowadza do oferty nowoczesną szczoteczkę soniczną

Już w czwartek w Biedronkach pojawi się nowoczesna szczoteczka soniczna HOFFEN. Ten tani produkt, umożliwi efektywne czyszczenie zębów dla całej rodziny.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat poczyniono znaczny postęp w kwestii dbania o higienę jamy ustnej. Zwykłe szczoteczki wyparły bowiem z rynku ich elektryczne oraz soniczne wersje, które zdecydowanie lepiej czyszczą zęby. Zastosowane w nich technologie zwiększają bowiem efektywność, a dodatkowo podnoszą komfort czyszczenia uzębienia.

Wadą takich gadżetów jest jednak cena, ale dzięki coraz większej konkurencji, dobry sprzęt można kupić za coraz mniejsze pieniądze. Już w czwartek do Biedronki trafi nowa szczoteczka soniczna firmy Hoffen.

Podstawą skuteczności szczoteczki sonicznej HOFFEN w myciu zębów jest jej szybkość i zaawansowana technologia. Dzięki technologii SONIC urządzenie wykonuje do 36000 drgań na minutę, a wibrujące włosie wymiatające osad generuje fale ultradźwiękowe. Zapewnia to jeszcze dokładniejsze czyszczenie zębów i przestrzeni między nimi. Jednocześnie szczoteczka soniczna masuje dziąsła, co pozytywnie wpływa na ich ukrwienie, a w efekcie zdrowie zębów.

Urządzenie posiada dodatkowo timer oraz 5 różnych programów czyszczenia. Zaprogramowano go na 2 minuty i odmierza czas potrzebny na dokładne umycie zębów. Natomiast programy pozwalają lepiej dopasować działanie urządzenia do własnych preferencji oraz oczekiwań., A do wyboru są:: clean – czyszczenie, white – wybielanie, sensitive – czyszczenie delikatne, massage – masaż, gum care – pielęgnacja dziąseł.

Szczoteczka soniczna HOFFEN jest wydajna i energooszczędna. Wbudowany akumulator, na jednym ładowaniu wystarczy na około 1 miesiąca pracy przy jednorazowym pełnym naładowaniu (uśredniony czas użytkowania: 2 mycia/dzień). Do jego naładowania służy bezprzewodowa stacja dokująca.

W zestawie ze szczoteczką poza bezprzewodową stacją ładującą USB, znajdują się też etui podróżne dla większego komfortu jej przewożenia oraz cztery wymienne końcówki. Końcówki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych dla umożliwienia korzystania ze szczoteczki kilku osobom jednocześnie.

Szczoteczka będzie dostępna w Biedronce w dniach 13-27 czerwca, a jej cena to jedyne 99 zł.

szczoteczka soniczna

Źródło: Hoffen.com.pl

You may also like...