GOCLEVER GAMEPAD 7 – przenośna konsola i tablet w jednym

W ofercie GOCLEVER pojawił się produkt, który powinien zainteresować wszystkich graczy – przenośna konsola do gier GAMEPAD 7. Urządzenie łączy w sobie zalety typowej przenośnej konsoli (z fizycznymi przyciskami sterującymi) z tabletem wyposażonym w dotykowy ekran.

Zastosowanie systemu Android daje nabywcom konsoli dostęp do setek tysięcy gier wbudowanego marketu aplikacji, a wbudowany emulator popularnych starszych konsol powinien ucieszyć fanów gier retro (8bit).
W ubiegłym roku firma GOCLEVER postawiła na rozszerzanie oferty tabletów, ale nie tylko. Na przełomie roku miał miejsce debiut pierwszego smartfona tej marki, a już w styczniu gracze otrzymają GOCLEVER GAMEPAD 7 – przenośną konsolę i tablet w jednym. Sprzęt wyposażony jest w 7-calowy (16:9) pojemnościowy wyświetlacz LCD (TFT) z 5-punktowym multi-touchem, który zapewni optymalne wyświetlanie gier i stron internetowych w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Ergonomicznie zaprojektowany zestaw przycisków sterujących nie tylko ułatwia użytkownikowi kontrolę nad rozgrywką, ale również pozwala na wygodne korzystanie z gier, które powstały przed erą ekranów dotykowych. A gier do dyspozycji nabywcy GAMEPAD 7 będą mieli naprawdę dużo – dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego Android 4.0 i dostępowi do sklepu z aplikacjami użytkownicy konsoli mogą pobrać lub zakupić i zainstalować gry stworzone na tę platformę.

To jeszcze nie wszystko. GOCLEVER zadbał o wygodę graczy – konsola nie tylko posiada zestaw przycisków, ale również pozwala na mapowanie klawiatury, czyli dopasowanie przycisków ekranowych do sprzętowych. Oprócz tego, system Android został tak zaprojektowany, żeby podczas rozgrywki ukrywać pasek zadań, co powiększa ekran i pozwala na jeszcze efektywniejszą grę. Wbudowany moduł WiFi sprawi, że gracz nie będzie musiał zmagać się tylko z wirtualnym przeciwnikiem – ale również komunikować z przyjaciółmi w systemie multi-player. Urządzenia GAMEPAD 7 mogą również komunikować się między sobą zapewniając użytkownikom wspólną rozrywkę przy tej samej grze bez konieczności łączenia się z Internetem, co jest idealnym sposobem na zapewnienie dzieciom rozrywki podczas podróży. GAMEPAD 7 posiada też aplikację GAME MANAGER, która pełniąc funkcję typowego emulatora popularnych konsol, zapewni nostalgiczny powrót do wielu kultowych gier z lat 90-tych.

Nowoczesne i bardziej wymagające tytuły również nie będą stanowiły żadnego problemu dla GOCLEVER GAMEPAD 7. Konsola wyposażona jest w procesor Cortex-A8 o mocy 1GHz w połączeniu z układem graficznym PowerVR SGX531 – wspierane przez 512MB RAM. Wraz z konsolą użytkownik otrzymuje zestaw 30 preinstalowanych gier, a także aplikacje do przeglądania dokumentów, książek, zdjęć czy odtwarzania plików audio i wideo (dane można zapisać w 8GB wbudowanej pamięci lub na kartach pamięci microSD o pojemności do 32GB).

Producent wyposażył GAMEPAD 7 w przednią kamerę 0.3Mpix, która świetnie sprawdzi się podczas wideo-konferencji prowadzonych np. przez Skype. Oprócz tego, użytkownicy mają do dyspozycji cały zestaw dodatkowych złączy: miniHDMI (umożliwiające wyświetlanie obrazu na ekranie telewizora w rozdzielczości FullHD), wyjście mini-jack do podłączenia słuchawek lub głośników oraz mini-USB 2.0 do komunikacji z komputerem. Wszystkie podzespoły zasilane są litowo-polimerową baterią o pojemności 3000mAh, co oznacza do 4 godzin nieustannej zabawy.

Najnowszy produkt GOCLEVER jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna GAMEPAD 7 na polskim rynku to 399 zł.

Źródło: Tabasco.pl

You may also like...