Goclever prezentuje nowe produkty

Polska marka Goclever, podczas targów IFA 2017, zaprezentowała nowe produkty. Pokazała tam m.in. rowery elektryczne i oczyszczacze powietrza, doskonałe dla osób cierpiących na alergie.

Na stoisku firmy, można było zobaczyć aż cztery modele zupełnie nowych rowerów elektrycznych, które będzie można kupić jeszcze w tym roku. Są to dwa typy rowerów miejskich, model trekkingowy oraz kompaktowy składak idealny do miasta.

Wszystkie jednoślady zostały wyposażone w 3 biegi oraz silniki o mocy od 250 do 350 W/36V, które pozwalają osiągnąć prędkość 25 km bez wspomagania. Natomiast z dodatkowym, nożnym napędem mogą rozpędzić się nawet do 45 km/h (rower trekkingowy).

Goclever

Rowery to nie wszystko, gdyż Goclever pokazało również oczyszczacze powietrza. To urządzenia przydatne dla alergików oraz małych dzieci, które dbają o to, by w naszym domu powietrze było zawsze idealne do oddychania. Firma pokazała trzy modele wysokowydajnych oczyszczaczy. Każdy z nich posiada kilkustopniową regulację etapów filtrowania oraz jonizację powietrza. Najwyższy model wyposażony został we wskaźnik parametrów zanieczyszczenia PM2.5, wilgotności czy temperatury i jest idealny do pomieszczeń o powierzchni do 60 m2.

Ceny i dostępność nowych produktów nie zostały jeszcze ujawnione.

Goclever

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...