Google Flights znalazło za drogi lot? Teraz dostaniesz zwrot pieniędzy

Google Flights wprowadza nową opcję podnoszącą atrakcyjność korzystania z narzędzia. W przypadku podania błędnych informacji, możemy liczyć na zwrot pieniędzy.

Google Flights to bardzo popularne narzędzie, ułatwiające nam podróżowanie po świecie. Jest to wyszukiwarka połączeń lotniczych, która nie tylko umożliwia szybkie wyszukiwanie miejsc docelowych, ale też tanich połączeń lotniczych. Jeśli więc chcemy wyskoczyć na weekend do Paryża lub Londynu, narzędzie znajdzie nam połączenie lotnicze o najbardziej atrakcyjnej cenie.

Musimy jednak pamiętać, że program może czasem podawać mylne informacje. Istnieje więc ryzyko, że choć zasugeruje nam połączenie z najlepszą ceną, to na danej trasie możemy znaleźć lot jeszcze tańszy. Gdy dowiemy się o tym dopiero po zakupie biletu za pomocą aplikacji Google, możemy być nieźle zdenerwowani. Teraz już nie musimy się tym przejmować, gdyż amerykański koncern wprowadził gwarancję zwrotu pieniędzy. W takiej sytuacji otrzymamy więc zwrot nadpłaconej różnicy.

Niestety jak to często w takich przypadkach bywa, nowa funkcja ma pewne ograniczenia. Google twierdzi, że zwróci nam pieniądze jeśli różnica będzie większa niż 5 dolarów i mniejsza niż 500 dolarów. Największym ograniczeniem jest jednak to, że z nowej opcji można skorzystać tylko na wybranych trasach.

Więcej informacji na ten temat uzyskacie na blogu amerykańskiego koncernu.

Google Flights

Źródło: Blog.google

You may also like...