Google najlepszym pracodawcą

Magazyn Fortune jak co roku publikuje listę 100 firm, gdzie warunki pracy są najlepsze. Czwarty rok z rzędu na szczycie znalazł się koncern Google.

Google nie pierwszy raz trafia na listę Fortune 100, tworzoną przez znany magazyn, ale koncern z Mountain View już po raz czwarty znalazł się na jej szczycie.Zestawienie dotyczy firm, które najlepiej traktują zatrudnianych przez siebie ludzi, a jak wiadomo Google, swych pracowników traktuje iście po królewsku, oferując im nie tylko wysokie wynagrodzenie, ale też szereg dodatkowych usług, jak możliwość korzystania z basenów, obiektów sportowych, czy nawet spa. W ubiegłym roku koncern dla swych pracowników uruchomił trzy zupełnie nowe centra odnowy biologicznej, oraz 7-akrowy kompleks sportowy z boiskami do koszykówki, oraz wieloma innymi atrakcjami. Nie wspominając już o tym, że w 2012 roku Google sfinansowało łącznie 100,000 godzin masaży dla pracowników.

Jakie firmy oprócz Google znalazły się w zestawieniu? Na 11 miejscu uplasował się Qualcomm, Intel na 68, zaś Microsoft na 75. A gdzie jest Apple? Cóż, do tego zestawienia nie udało mu się załapać, co bardzo wiele mówi nam o traktowaniu pracowników przez kalifornijski koncern.

Źródło: Cnn.com

You may also like...