Niektóre Google Pixel 2 wydają dziwne dźwięki

Użytkownicy smartfonów Google Pixel 2 doświadczają kolejnych problemów ze sprzętem. Tym razem ich telefony wydają dziwne dźwięki. Ich obecność potwierdziła już ponad setka użytkowników.

Gdy produkuje się setki tysięcy, a nawet miliony urządzeń, to całkiem zrozumiałe, że niektóre egzemplarze będą mieć wady fabryczne. Niestety smartfony z rodziny Google Pixel 2, mają ich znacznie więcej.

Informowałem już o wypalających się ekranach w egzemplarzach kupionych zaledwie tydzień temu, a teraz pojawiły się doniesienia o kolejnych problemach. Strona Android Police donosi o skargach użytkowników na dziwne dźwięki wydawane przez ich telefony. Sprzęt emituje kliknięcia oraz dźwięk o wysokiej częstotliwości. Witryna twierdzi, że na oficjalnym forum wsparcia technicznego, problem ten potwierdziła już ponad setka osób, a z czasem ich liczba z pewnością wzrosnie.

Nie wiadomo co jest przyczyną problemu, ani też jak go rozwiązać. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że pomaga wyłączenie NFC, ale wydaje się to być rozwiązaniem na krótką metę, gdyż nadal pozostaje dźwięk wysokiej częstotliwości.

Google zapewnia, że już pracuje nad rozwiązaniem problemów i jeszcze w tym tygodniu wypuści aktualizację, która powinna je zlikwidować. Firma radzi też użytkownikom, by rozpoczęli procedurę RMA, jeśli nie chcą czekać na poprawkę i zwrócili telefon do sprzedawcy.

Google Pixel 2

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...