Google Pixel ma świetną baterię

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowego smartfonu Google Pixel, który ma zastąpić Nexusa. Pierwsza partia została całkowicie wyprzedana, a pojawiające się w sieci recenzje, bardzo chwalą ten model za niezłą baterię.

Google Pixel to nowy smartfon amerykańskiego giganta, który ma zastąpić urządzenia z rodziny Nexus. Pierwsze oceny produktu są bardzo optymistyczne i sugerują, że jest to bardzo dobry sprzęt.Urządzenie pojawiło się w sprzedaży kilka dni temu i od razu stało się wielkim hitem, gdyż pierwsza partia szybko zniknęła ze sklepowych półek. Jeśli więc chcecie kupić mniejszy model, musicie poczekać co najmniej do 23-25 listopada. Nie wiadomo natomiast kiedy pojawi się większy wariant.

Pierwsze recenzje, które już pojawiają się w sieci, bardzo chwalą nowy produkt. Na szczególne uznanie zasługuje bateria, która jest bardzo wydajna. Jak pokazuje poniższy screen, po 12 godzinach użytkowania telefonu, nadal jest naładowana w 40 procentach, co powinno dać około 8 godzin pracy.

Należy podkreślić, że było to użytkowanie w normalnych warunkach, nie zaś sprawdzian przeprowadzany przy pomocy benchmarków, który niewiele ma wspólnego z typowym korzystaniem ze sprzętu.

Oczywiście wiele zależy od tego jak użytkujemy smartfon, ale jeśli recenzja jest prawdziwa, to mamy do czynienia ze sprzętem, którego nie trzeba będzie co chwilę ładować.

Źródło: Reddit.com

You may also like...