Znamy cenę LG V20

Koncern LG wreszcie podał oficjalną cenę następcy modelu V10. Smartfon pojawi się w sklepach już 28 października i będzie dostępny za 769 dolarów. Niestety tego modelu w Europie nie kupimy przez dłuższy czas, gdyż producent jeszcze nie zdecydował, czy chce go sprzedawać.

Po wielu tygodniach spekulacji, wreszcie wiemy ile trzeba będzie zapłacić za LG V20, kolejny smartfon koreańskiego koncernu wyposażony w dwa wyświetlacze. Na rynku amerykańskim jego cena wyniesie 769 dolarów, a więc w przeliczeniu nieco ponad 3 tys zł.V20 posiada na wyposażeniu 5,7″ ekran Quad HD, a także dodatkowy wyświetlacz, wykorzystywany m.in. do prezentowania powiadomień. Jego sercem jest natomiast Snapdragon 820. Pamięci operacyjnej przewidziano 4 GB, zaś na pliki użytkownika przeznaczone jest 64 GB pamięci. Zdjęcia wykonywać można podwójnym aparatem głównym, który składa się z 16 Mpix sensora oraz drugiego 8 Mpix z szerokokątną soczewką oraz laserowym autofokusem i optyczną stabilizacją obrazu. Aparat pozwala nagrywać filmy wideo w 2160p/30 klatek, 1080p/60 klatek i 720p/120 klatek. Przedni aparat wyposażono natomiast w sensor 5 Mpix. Smartfon będzie też oferowany z Androidem 7.0 Nougat.

Amerykańscy operatorzy już przyjmują przedsprzedażowe zamówienia, a pierwsze egzemplarze trafią w ręce użytkowników już w przyszły piątek.

Źródło: Engadget.com

You may also like...

2 komentarze

  1. Damian pisze:

    Jestem ciekaw tego LG. Macie błąd – 720p/3120 klatek, jeszcze ktoś uwierzy 😉