Google Podcasts ułatwia przełączanie pomiędzy kontami Google

Google Podcasts wzbogaciło się o nową funkcję, której oczekiwali użytkownicy Androida. Program umożliwia łatwe przełączanie się pomiędzy kontami Google.

Podcasty z roku na rok zyskują na popularności, więc jak grzyby po deszczu powstają aplikacje zapewniające do nich łatwy dostęp. Jednym z najpopularniejszych narzędzi oferujących tego typu treści jest aplikacja Google Podcasts, dostępna na Androida.

Koncern nieustannie usprawnia swój produkt, dodając do niego nowe opcje. W ostatnim czasie narzędzie dostało nowe funkcje personalizacji. Wprowadzone zmiany zapewniają łatwiejsze znajdywanie odcinków podcastów związanych z zainteresowaniami użytkownika. Tym razem firma wzbogaciła aplikację o funkcję od dawna oczekiwaną przez użytkowników Androida. Dzięki niej będą mogli wygodnie przełączać się pomiędzy posiadanymi kontami Google.

Opcja obecna jest w menu aplikacji i jest łatwo dostępna, więc przełączenie konta zajmuje tylko chwilę. Może bardzo przydać się w przypadku sprzętu, z którego korzysta więcej osób.

Naturalnie jeśli chcemy, możemy korzystać z aplikacji bez integracji z kontem Google. Wówczas używamy jej w trybie incognito, a więc na naszym koncie nie zapiszą się żadne informacje o słuchanych podcastach.

Google Podcasts

Źródło

You may also like...