Fortnite oferuje sposób na szybsze zdobycie broni

Grający w Fortnite powinni wiedzieć, że lotnią można wlecieć bezpośrednio do domu, by szybciej zdobyć bron. Umożliwiają to niektóre typy okien, więc warto je poznać.

Fani Fortnite doskonale wiedzą, że kluczem do przeżycia jest jak najszybsze zdobycie broni. Najgroźniejszym momentem jest lądowanie, gdyż wówczas życie wirtualnych bohaterów jest najbardziej narażone. Wystarczy, że ktoś wyląduje przed nami i zdobędzie broń, co pozwoli mu skutecznie wyeliminować przeciwników.

Strzelanka oferuje jednak sporo trików, a jeden z nich pozwala znacznie zwiększyć szansę na przeżycie podczas lądowania. Nie każdy gracz zdaje sobie sprawę z tego, iż korzystając z lotni można wylądować bezpośrednio w budynku. Odpowiednio nią kierując, możemy wlecieć do niego przez okno. W ten sposób od razu wpadamy do środka i nie tylko jesteśmy zabezpieczeni przed ostrzałem wroga, ale mamy też pod ręką broń. Mamy więc kilka cennych sekund przewagi nad pozostałymi.

Oczywiście nie każdy typ okien pozwala nam wlecieć do budynku. W zasadzie istnieje tylko jeden ich rodzaj, który to umożliwia. Graczy powinny interesować prostokątne szeroko otwarte okna, które najczęściej znajdziemy w stodołach. Jak wygląda wskakiwanie do środka, pokazuje nam poniższe wideo.

Tip: You can glide through these types of windows from r/FortNiteBR

Z możliwości tej gracze mogą korzystać już od pewnego czasu. Jednak jak sugerują jej użytkownicy, nie ogranicza się tylko do dużych i otwartych okien. Niektórzy gracze twierdzą, że można przelatywać przez inne typy okien, jednak jest to znacznie trudniejsze. Trzeba bowiem zrobić to pod odpowiednim kątem. W przeciwnym wypadku postać odbije się od ściany i spadnie na ziemię.

Fortnite

Źródło

You may also like...