Z LIT Flash nasze zdjęcia nigdy nie będą zbyt ciemne

Na Kickstarterze pojawił się nowy gadżet dla posiadaczy smartfonów uwielbiających fotografować. LIT Flash to ręczna lampa ułatwiająca doświetlenie sceny.

Masa osób wykorzystuje swe smartfony do fotografowania, jednakże urządzenia te mają swe ograniczenia i nie w każdej sytuacji się sprawdzą. Ich lampy błyskowe są bowiem stosunkowo słabe i nie zawsze dostarczą odpowiednią ilość światła, by doświetlić obiekt.

Z pomocą przychodzą nam producenci akcesoriów, oferujący zewnętrzne lampy doświetlające. Jednym z takich gadżetów jest LIT Flash, który właśnie pojawił się na Kickstaterze. Dzięki niemu nasze zdjęcia znacznie zyskają na jakości, szczególnie w przypadku słabo doświetlonych scen.

LIT Flash

Lampa jest całkowicie niezależnym gadżetem, więc może doświetlać scenę z dowolnego kąta. A zainstalowana w niej 40 W żarówka ksenonowa gwarantuje sporo światła. Plusem jest także bardzo wydajna bateria, która według producenta wystarczy na około 200 błysków zanim trzeba będzie ponownie ją naładować.

LIT Flash

LIT Flash wyposażono w łączność Bluetooth, zapewniającą pełną kompatybilność ze współczesnymi smartonami. A dzięki firmowej aplikacji, lampa idealnie synchronizuje błysk z aktywacją migawki. Działa to również w drugą stronę, wówczas aktywacja lampy, włącza również migawkę aparatu naszego smartfona.

LIT Flash

Na razie konstruktorzy LIT Flash zbierają pieniądze na rozpoczęcie produkcji nowej lampy. Obecnie można ją kupić za 179 dolarów, ale gdy w styczniu przyszłego roku trafi do sprzedaży, będzie kosztowała 329 dolarów.

LIT Flash

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...