GoPro HERO 9 Black idealną kamerą dla vlogerów

Firma GoPro przygotowuje kolejną sportową kamerę. Model GoPro HERO 9 Black może być idealny dla vlogerów, ze względu na wbudowany kolorowy wyświetlacz.

GoPro od lat jest liderem na polu sportowych kamer, choć konkurencja się stara, to nie jest w stanie zagrozić pozycji tej firmy. Producent przygotowuje teraz najnowszy model sportowej kamery, której szczegóły techniczne oraz pierwsze zdjęcia zaprezentował nam właśnie serwis WinFuture.de.

Sprzęt wyposażono w przedni kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu będzie świetnie nadawał się dla vlogerów. Ekran pozwoli bowiem użytkownikowi utrzymać się cały czas w kadrze, podczas realizowania transmisji na żywo. Parametrów wspomnianego wyświetlacza na razie jednak nie znamy, więc trudno powiedzieć jaką będzie oferował rozdzielczość obrazu.

GoPro HERO 9 Black

Oczywiście nie zabraknie też drugiego ekranu, który umożliwi podejrzenie zarejestrowanego materiału i ułatwi obsługę sprzętu. Zazwyczaj wyświetla on takie informacje jak stan naładowania baterii, czas nagrywania, ustawienia wideo itp.

GoPro HERO 9 Black

Z przecieków wynika, że kamera będzie mogła rejestrować obraz w jakości 5K. Posiada również ma wbudowane w obudowę składane mocowanie. W ten sposób sprzęt będzie kompatybilny z różnego rodzaju mocowaniami nawet bez dodatkowej obudowy.

GoPro HERO 9 Black

Strona nie zdradza nam jednak kiedy GoPro HERO 9 Black trafi do sprzedaży oraz ile będzie kosztowała. Miejmy nadzieję, że już niebawem poznamy więcej szczegółów na temat tego sprzętu.

Źródło

You may also like...