Gra o Tron powróci na ekrany dużo później

Fani popularnego serialu Gra o Tron mają powody do zmartwienia. HBO oświadczyło właśnie, że premiera ósmego sezonu została przełożona na później i na ekrany trafi dopiero w 2019 roku.

Gdy w zeszłym roku zakończyła się siódma seria kultowej serii Gra o Tron, mówiło się, że ósmy sezon powróci na ekrany już w 2018 roku. Teraz wiadomo już, że tak się nie stanie, gdyż HBO potwierdziło właśnie poważne opóźnienie premiery.

Stacja poinformowała, że debiut serii odbędzie się dopiero w 2019 roku. A to nie jedyna zła wiadomość dla jej fanów. Dowiedzieliśmy się również, że finałowy sezon całej serii, będzie liczył sobie tylko sześć epizodów, czyli najmniej ze wszystkich sezonów. Ich reżyserią zajmą się David Nutter, Miguel Sapochnik oraz David Benioff i DB Weiss, którzy pełnić mają też funkcję producentów.

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie ósmy sezon pojawi się na kanale HBO. Wprawdzie wiosna jest standardowym terminem premier nowych sezonów seriali, ale siódmy sezon zerwał z tą tradycją. Nie można więc wykluczyć, że finałowa seria także pojawi się dopiero jesienią.

Gra o Tron

Źródło: HBO.com

You may also like...