Gra o Tron w 4K HDR od sierpnia na HBO Max

Stacja HBO Max już w przyszłym miesiącu zaoferuje swym użytkownikom serial Gra o Tron w 4K HDR. Wszystkie osiem sezonów będzie dostępnych z HDR10 i Dolby Vision oraz dźwiękiem w standardzie Dolby Atmos.

21 sierpnia odbędzie się premiera najnowszego serialu House of Dragon, będącego spin-offem serii Gra o Tron. Część osób zapewne będzie chciała przypomnieć sobie produkcję, na podstawie której stworzono spin-off. Platforma HBO Max zapewnia im taką możliwość.

Już w sierpniu serwis streamingowy wprowadzi do swej oferty wszystkie osiem sezonów serialu Gra o Tron, który będzie dostępny w jakości 4K HDR. Serial będzie wspierał HDR10, Dolby Vision oraz Dolby Atmos, co oznacza doskonałą jakość obrazu, jak również dźwięku.

Oczywiście aby z tego korzystać trzeba dysponować odpowiednim modelem telewizora, a także zestawem głośnikowym obsługującym Dolby Atmos. Taki format dźwięku obsługuje m.in., soundbar JBL Bar 9.1, którego ceny na polskim rynku zaczynają się od 3885 zł.

Przypomnę tylko, że aby móc obejrzeć ten serial, musicie stać się abonentem platformy HBO Max. Abonament kosztuje 29,99 zł miesięcznie lub 234,99 zł za cały rok. Oszczędzamy wówczas 34% w porównaniu do opłacania abonamentu co miesiąc.

Co prawda Gra o Tron dostępna jest na Blu-ray w jakości 4K, ale za cały komplet trzeba wydać w polskich sklepach około 1400 zł. Abonament w HBO Max jest więc zdecydowanie bardziej opłacalny.

Gra o Tron

Źródło

You may also like...