LG G6 Pro i G6 Plus jeszcze w tym miesiącu

Być może jeszcze w czerwcu pojawią się dwa nowe warianty modelu LG G6. Będą to LG G6 Pro oraz G6 Plus, w których pojawi się parę zmian.

Wyposażenie LG G6 w procesor Snapdragon 821 było dla niektórych pewnym rozczarowaniem. Liczyli bowiem, że producent wyposaży swego flagowca w mocniejszy układ Snapdragon 835. Niestety działania Samsunga pokrzyżowały nieco plany.

LG przygotowuje więc kolejne modele z rodziny G6 licząc na to, że wzbudzą większe zainteresowanie konsumentów. Jeszcze w tym miesiącu, w Korei Południowej zadebiutują LG G6 Pro oraz G6 Plus. Nie będą to jednak urządzenia mocno zmienione w porównaniu do pierwowzoru.

LG G6 Pro posiadać ma 32 GB pamięci użytkowej i nieco przeprojektowane wnętrze. Natomiast LG G6 Plus dostanie jej 128 GB oraz system bezprzewodowego ładowania baterii, Oprócz tego prawdopodobnie znajdziemy w nim kamerę o nieco niższej rozdzielczości, a niższą rozdzielczość będzie też mieć wyświetlacz. Nie wiadomo natomiast co z procesorem, ale nie można wykluczyć, że dostaną upragnionego Snapdragona 835.

Model LG G6 Pro kosztować ma w przeliczeniu 700 dolarów, natomiast LG G6 Plus wyceniono na 890 dolarów.

LG G6 Pro

Źródło: Theandroidsoul.com

You may also like...