Grafiki pokazują wygląd Samsunga Galaxy S21 i S21 Ultra

W sieci pojawiły się grafiki przedstawiające kolejnego flagowca Samsunga. Możemy na nich zobaczyć jak prezentuje się Galaxy S21 oraz S21 Ultra.

Do premiery najnowszej generacji rodziny Galaxy S pozostało jeszcze sporo czasu, gdyż jej rynkowy debiut odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Tymczasem dzięki @OnLeaks już teraz możemy zobaczyć jak będą wyglądały najnowsze produkty koreańskiej marki. Znane źródło przecieków pokazało bowiem grafiki modeli S21 oraz S21 Ultra.

Rzecz jasna musimy pamiętać, że nie są to oficjalne grafiki dostarczone przez producenta, lecz rendery bazujące na przeciekach. Ostateczna wersja obu smartfonów może więc nieco się różnić od przedstawionych materiałów. Rendery dają nam jednak pewne pojęcie jakich zmian stylistycznych możemy oczekiwać.

Nowy styl głównego aparatu

Pierwsze co rzuca się w oczy w modelu Galaxy S21, to całkowicie przeprojektowany moduł tylnego aparatu fotograficznego. W obecnym modelu znajduje się on w lewym górnym rogu plecków i jest szerszy oraz nieco oddalony od krawędzi obudowy. W S21 łączy się natomiast z krawędzią i jest przedłużeniem metalowej ramki smartfona, wystając o 1,1 mm nad obrys obudowy. Umieszczono w nim trzy obiektywy ustawione pionowo, natomiast po prawej stronie, już poza modułem znajduje się lampa błyskowa. Przypomina to nieco rozwiązanie zastosowane w serii Galaxy Note 10.

Galaxy S21

Jeśli chodzi o przedni panel, to niewiele się tutaj zmieniło. Nadal mamy więc kamerę do selfie umieszczoną w otworze zlokalizowanym na środku ekranu. Sam ekran będzie miał 6,2″, natomiast wymiary smartfona wyniosą 151.7mm x 71.2mm x 7.9mm.

Galaxy S21

W podobnym stylu zaprojektowano Galaxy S21 Ultra, którego to 165.1 x 75.6 x 8.9mm. Tylny panel również zdominował główny aparat, stanowiący przedłużenie ramki. W odróżnieniu od S21, tutaj znajdziemy jednak cztery aparaty, natomiast lampa błyskowa jest już częścią całego modułu. Nie tylko rozmiary modułu aparatu są większe niż w S21, ale również garb, którego wysokość wyniesie 2,2 mm,. Szczegółów technicznych samych aparatów na razie nie znamy, ale mówi się o dwóch aparatach peryskopowych.

Nie będzie rysika S-Pen

Galaxy S21

Nieco inny jest także wyświetlacz, który ma zaokrąglone krawędzie, a jego przekątna wyniesie pomiędzy 6,7″ a 6,9″. @OnLeaks potwierdza również, że Galaxy S21 Ultra nie będzie miał rysika S-Pen, którego obecność sugerowały wcześniejsze doniesienia.

Według źródła przecieków Samsung zaprezentuje oba modele smartfonów już w styczniu przyszłego roku. Twierdzi ono również, że w planach są trzy urządzenia z tej rodziny.

Źródło

You may also like...