Grand Theft Auto VI zabierze nas ponownie do Liberty City i Vice City?

Anonimowe źródło twierdzi, że miejscem akcji Grand Theft Auto VI będą doskonale nam znane miasta Liberty City i Vice City. Gracz wcieli się natomiast w narkotykowego lorda.

Grand Theft Auto V trafiło na sklepowe półki w 2013 roku, a jak na tę branżę jest to kawał czasu. Wprawdzie doskonale wiemy, że Rockstar lubi pracować bez pośpiechu, lecz najwyższy czas zacząć już myśleć o kontynuacji, na którą czekają miliony fanów.

Wprawdzie wciąż nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat Grand Theft Auto VI, w to w sieci pojawiły się bardzo ciekawe plotki dotyczące przyszłej gry. Jeden z anonimowych użytkowników witryny Pastebin, zamieścił wpis, który może nam odsłonić nieco szczegółów dotyczących nowej produkcji.

Ponownie wrócimy do Liberty City i Vice City?

Według źródła, tytuł zabierze nas ponownie do miast znanych z poprzednich części serii, mianowicie Liberty City i Vice City. Sugeruje też, że nowa odsłona popularnej gry może pojawić się dopiero na konsolę PlayStation 5. Obecny model sprzętu Sony ma bowiem zbyt mało pamięci by uciągnąć tytuł.

W opublikowanym poście czytamy, że gracz wcieli się w narkotykowego lorda. Oczywiście nie od razu nim zostaniemy, gdyż trzeba będzie przejść wszystkie szczeble kariery, od początkującego rzezimieszka do bosa. Na początku zaczniemy swą karierę w Liberty City, gdzie będziemy zajmować się drobnymi kradzieżami. Z biegiem czasu przeniesiemy się jednak do Vice City, by dołączyć do sławnego gangu. Będziemy tam dbać o nasz przestępczy biznes, aż zostaniemy szefem całej grupy przestępczej.

W Grand Theft Auto VI dostaniemy własną mafię?

Oczywiście do powyższych rewelacji należy podchodzić bardzo ostrożnie i traktować je tylko jako ciekawostkę. Nie mamy bowiem żadnej pewności, że przecieki są prawdziwe i nie są zmyślone. Dość zastanawiające jest jednak to, że post usunięto ze wspomnianej strony, ponoć na żądanie Rockstar Games. Nie oznacza to rzecz jasna, że przecieki były prawdziwe, ale raczej nie kłopotano by się usuwaniem zmyślonych informacji.

Ostatnio słyszeliśmy wprawdzie, że premiera kolejnej popularnej serii zaplanowana jest na 2022 rok. Ale być może Rockstar nieco wcześniej uchyli rąbka tajemnicy, udostępniając jakieś informacje już podczas E3. Wówczas będziemy mogli zweryfikować prawdziwość tych doniesień.

Grand Theft Auto VI

Źródło: Playstationlifestyle.net

You may also like...