Cena Google Pixel 3a będzie bardzo kusząca

Już tylko kilka dni zostało do premiery Google Pixel 3a oraz Pixel 3a XL. A my już teraz poznaliśmy ceny tych smartfonów. Wydają się one bardzo atrakcyjne i mogą znacznie podnieść zainteresowanie tym sprzętem.

Rodzina smartfonów Google już niebawem wzbogaci się o kolejnych członków. Amerykański koncern tym razem przygotował modele adresowane do klientów z nieco mniejszym budżetem, mianowicie Google Pixel 3a oraz Pixel 3a XL, które za kilka dni trafią na sklepowe półki.

Przecieki pozwoliły nam częściowo zapoznać się z ich specyfikacją techniczną, natomiast najnowsze informacje ujawniły również ceny. Jedno ze źródeł twierdzi bowiem, że standardowy model w podstawowej wersji będzie kosztował 399 dolarów, natomiast za większy model 3a XL zapłacimy 479 dolarów. Należy przy tym zaznaczyć, że są to ceny wariantu wyposażonego w 64 GB pamięci. Wersja posiadająca 128 GB pamięci flash będzie więc na pewno nieco droższa.

W porównaniu do cen chińskich smartfonów nie jest to może aż tak tanio. Ale jeśli spojrzymy na to przez pryzmat ceny Pixel 3, to jest już znacznie lepiej. A pamiętajmy, że największą zaletą smartfonów Google są najszybciej dostarczane aktualizacje. Wiele osób właśnie z tego powodu kupuje sprzęt amerykańskiej firmy.

Za kilka dni będziemy mogli dokładnie poznać nowe smartfony. Wiemy już na pewno, że ich oficjalna premiera odbędzie się 8 maja.

Google Pixel 3a

Źródło: Slashgear.com

You may also like...