Granie na iPadzie z nową obudową

Granie na dotykowych ekranach do najwygodniejszych nie należy, ale na szczęście producenci akcesoriów dostarczają rozwiązań, które to ułatwiają.

Audojo opracowała nową obudowę do iPada, zintegrowaną z kontrolerami do gier oraz wyjściem słuchawkowym. W obudowie zainstalowano dwa analogowe grzybki, parę triggerów oraz stereofoniczne głośniki. Niestety w obudowie brakuje standardowych przycisków, takich jak zwykle spotykamy w konsolowych kontrolerach.

Obudowa Audojo jest kolejnym projektem finansowanym przez Kickstartera, który prawdopodobnie poniesie klęskę. Nie wiedzieć czemu projektanci obudowy chcą zebrać aż 240,000 dolarów, choć np. autorzy konsolki GameStick chcieli zaledwie 100,000 dolarów.

Oczywiście nie mają najmniejszych nawet szans na zebranie takiej kwoty. Do końca zbiórki pozostało trzy tygodnie, a zgromadzili dopiero niewiele ponad 10 procent potrzebnej sumy. Zresztą 99 dolarów za tak prosty gadżet, bo za tyle właśnie chcą go sprzedawać, to cena śmieszna. Za podobną kwotę można mieć profesjonalny i wygodny kontroler z Bluetooth.

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...