Archos wspiera Apple

Wydawałoby się, że Archos i Apple to najwięksi rywale na rynku tabletów, choć pierwsza z nich produkowała takie urządzenia, zanim druga w ogóle o nich pomyślała. A jednak obie potrafią współpracować.

Archos zaprezentował zupełnie nową klawiaturę do iPada, będącą najcieńszą klawiaturą, jaką można dostać do tego popularnego tabletu. Gadżet o nazwie Ultrathin Keyboard ma grubość zaledwie 5 mm i waży około 240 gram, co czyni ja najcieńszą i najlżejszą klawiaturą na rynku, dostępną dla iPada. Jej grubość jest niemal identyczna jak SmartCover.

Klawiatura posiada regulowaną podpórkę, która pozwala ustawić jej kąt, zapewniając jak największy poziom wygody podczas pisania. Jej tylna część jest aluminiowa, a biały front z klawiszami w tym samym kolorze sprawia, iż wygląda tak jakby była oficjalnym produktem Apple. Klawiatura jest oczywiście w układzie QWERTY, a podłączana jest przez Bluetooth.

Jej klawisze są ciche, a ponadto została wyposażona w kilka przydatnych skrótów komend systemu iOS, przyspieszających pracę. Zaletą sprzętu jest wbudowana bateria, która starcza na miesiąc pracy. Sprzęt automatycznie włącza się po podpięciu do iPada i wyłącza po odłączeniu, by oszczędzać akumulator.

Źródło: Archos.com

You may also like...