Specjalna edycja Coca-Coli ma wbudowany miecz świetlny

Z okazji zbliżającej się premiery nowej odsłony filmu z serii Gwiezdne Wojny, Coca-Cola przygotowała limitowaną edycję napoju. Wbudowano w nią miecz świetlny.

18 grudnia odbędzie się światowa premiera filmu “Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie”, najnowszej odsłony filmowej sagi George’a Lucasa. Z tej okazji Coca-Cola przygotowała dla fanów specjalną edycję kultowego napoju, nawiązującą do najnowszej produkcji. Singapurski oddział firmy zaprezentował butelkę, wyposażoną w technologię OLED. Dzięki niej miecze świetlne postaci umieszczonych na nalepce, emitują prawdziwe światło.

Umieszczono na nich wizerunki Kylo Rena oraz Rey, trzymających swe miecze świetlne. Oczywiście kolor oręża każdego z bohaterów jest inny, a miecze podświetlają się, gdy dotkniemy butelki. Technologia obsługująca tę atrakcję mieści się w specjalnej nalepce, w którą wdrukowano obwody. Samo opakowanie w niczym nie różni się więc od standardowego.

Znalezienie takiej specjalnej edycji Coca-Coli nie będzie łatwe. Jest bowiem limitowana i powstało tylko 8000 egzemplarzy. Rzecz jasna z powodu rzadkości butelki, z pewnością szybko stanie się produktem kolekcjonerskim i zaraz pojawi się na aukcjach internetowych.

Gwiezdne Wojny

Źródło

You may also like...