Samsung Galaxy S11e dostanie modem 5G i szybką ładowarkę

Najnowsze dokumenty potwierdzają, że Samsung Galaxy S11e dostanie modem 5G. Najtańszy flagowiec koreańskiej marki będzie miał też 25 W ładowarkę

Do premiery kolejnej generacji smartfonów z rodziny Galaxy S pozostało jeszcze wprawdzie co kilka miesięcy. Ciągle pojawiające się w sieci przecieki pozwalają nam jednak coraz lepiej poznać nadchodzący sprzęt. Najnowsze informacje dotyczą najtańszego modelu z nowej rodziny, mianowicie Galaxy S11e.

Opublikowane dokumenty potwierdzają, że sprzęt o oznaczeniu modelowym SM-G9810 również będzie posiadał modem 5G. To dobra wiadomość dla fanów tej seri, nastawiających się na możliwość korzystania z sieci łączności nowej generacji. W tym roku tylko jeden z modeli tej rodziny oferował taką opcję, a był nim Galaxy S10 5G. Wygląda więc na to, że w przyszłym roku takim modemem będą dysponowały już wszystkie wersje.

Kolejne informacje dotyczą systemu ładowania baterii smartfona. W poprzednim S10e, producent oferował ładowarkę o mocy 15 W. Samsung Galaxy S11e będzie miał tymczasem ładowarkę o mocy 25 W. Bazuje ona na systemie USB Power Delivery z obsługą PPS, a więc użytkownik będzie miał do wyboru wiele modeli kompatybilnych ładowarek.

Dodam, że taką ładowarkę mają także dwaj pozostali członkowie tej rodziny, czyli S11 oraz S11+. Przypomnę też, że według internetowych przecieków, rynkowa premiera nowej serii odbędzie się już 11 lutego 2020 roku.

Samsung Galaxy S11e

Źródło

You may also like...