Apple wydłuży czas pracy nowych iPhone’ów. Firma szykuje kolejne etui z baterią

W sieci pojawiło się zdjęcie nowego etui z baterią, nad którym pracuje Apple. Produkt nie tylko ochroni smartfony przed uszkodzeniami, ale też wydłuży czas ich pracy.

iPhone’y wprawdzie mają dość dobre baterie i w połączeniu z efektywnymi systemami oszczędzania energii, działając całkiem długo. Użytkownikom czas pracy zawsze będzie jednak wydawał się za krótki, więc szukają sposobów na jego wydłużenie. Najlepszym jest kupno etui wyposażonego w dodatkowy akumulator, które oferuje m.in., Mophie.

Apple również ma w swej ofercie podobne akcesorium, a teraz pracuje nad nową jego wersją, przeznaczoną dla tegorocznych smartfonów. W sieci pojawiło się zdjęcie nowszej wersji Smart Battery Case, przeznaczonej dla modeli iPhone XR, XS oraz XS Max. Jak widać na poniższej fotografii, nowy projekt różni się nieco od starego. Zmniejszono w nim garb baterii, a dodatkowo przesunięto go nieco w dół, co powinno poprawić komfort trzymania.

Naturalnie szczegóły techniczne wbudowanego akumulatora nie zostały jeszcze ujawnione, więc nie wiemy jaką zaoferuje pojemność. Ceny również możemy na razie tylko się domyślać, choć poprzedni model kosztował 99 dolarów. Nowy nie powinien więc być dużo droższy.

etui z baterią

Źródło: 9to5mac.com

You may also like...