Galaxy Note 10 Lite i Galaxy S10 Lite nie znajdziemy w tym roku pod choinką

Samsung przesunął premierę nowych modeli Galaxy Note 10 Lite i Galaxy S10 Lite na przyszły rok. Będzie je można kupić dopiero w połowie stycznia.

Każdy kto liczył na to, że pod choinką znajdzie Galaxy Note 10 Lite lub Galaxy S10 Lite, z pewnością będzie mocno rozczarowany. Nowe smartfony Samsunga miały bowiem trafić do sprzedaży już w połowie bieżącego miesiąca, lecz producent zmienił zdanie. Z niewyjaśnionych przyczyn, koreańska marka przesunęła ich debiut dopiero na przyszły rok.

Nowe smartfony zadebiutują najpierw w Indiach, gdzie według nowych informacji pojawią się dopiero w styczniu przyszłego roku. Oznacza to, że globalna premiera produktów także się opóźni i niebezpiecznie zbliży się do debiutu Galaxy S11. Dla producenta nie będzie to najlepszy scenariusz, gdyż kilka różnych modeli będzie ze sobą konkurowało o zainteresowanie klientów, co może wpłynąć na ich sprzedaż. Nie wiemy co jest przyczyną opóźnienia premiery. Ale możemy się domyśleć, że chodzi o jakieś problemy techniczne, które wykryto w ostatniej chwili.

Według przecieków Galaxy S10 Lite będzie przypominał z wyglądu S10 i dostanie 6,69″ wyświetlacz. Pod jego maskę trafi prawdopodobnie Snapdragon 855, natomiast na tylnym panelu pojawi się potrójny aparat z 48 MP głównym sensorem. Przednia kamera będzie miała 32 MP sensor, a dodatkowo smartfon dostanie 45 W ładowarkę.

Dużo ciekawiej zapowiada się Galaxy Note 10 Lite, który według niepotwierdzonych informacji będzie miał złącze słuchawkowe. Pojawi się również nowy kształt tylnego aparatu, a także rysik S Pen. Wymiaru produktu wyniosą 163.9 x 76 x 8.6mm, zaś jego wyświetlacz Dynamic AMOLED będzie miał 6,5 lub 6,7″.

Galaxy Note 10 Lite

Źródło

You may also like...