Pełna wersja H1Z1: Battle Royale dostępna na PlayStation 4

Użytkownicy konsol PlayStation 4 mogą już zagrać w H1Z1: Battle Royale. Jest to nowa wersja popularnej gry survivalowej, wzbogacona o modny ostatnio tryb Battle Royale.

Po kilku tygodniach intensywnych beta testów, użytkownicy PS4 (zobacz najlepsze oferty) mogą już zagrać w nową produkcję H1Z1: Battle Royale, wykorzystującą popularny ostatnio tryb rozgrywki. Studio Daybreak Games oficjalnie udostępniło im bowiem pełną wersję swej najnowszej produkcji.

Jest to sieciowy shooter z modelem free-to-play, który rzuca gracza na wielką mapę, a jego zadaniem jest po prostu przetrwać. Eliminując kolejnych przeciwników musi być jedynym, który pozostanie żywy. W odróżnieniu od wersji beta, pełna wersja posiada znacznie więcej zawartości, a więc rodzajów broni oraz dodatkowych gadżetów. Gracze mogą m.in., skorzystać z RPG oraz SOCOM Sniper Rifle. Jest też kilka nowych pojazdów, które mogą równocześnie przewieźć do pięciu graczy.

Musimy jednak pamiętać, że choć sama gra jest teoretycznie darmowa, to zawiera mikrotransakcje. Użytkownicy za 5,49 dolarów mogą więc kupić tzw. Battle Pass, pozwalający odblokować nagrody do 30 poziomu. Za 4,99 dolarów można też kupić pakiet Viper Starter zawierający kilka dodatkowych przedmiotów lub wydać aż 34,99 dolarów na Premium Battle Pass.

H1Z1: Battle Royale

Źródło: Daybreakgames.com

You may also like...