H1Z1 trafi wkrótce na urządzenia mobilne

NantWorks potwierdziło, że gra H1Z1 dostanie wersję mobilną. Tytuł nie ma jeszcze nazwy, a zaoferuje graczom popularny tryb Battle Royale.

Już wkrótce fani Battle Royale otrzymają kolejną grę mobilną, w której będą mogli sprawdzić swe umiejętności przetrwania. Do Fortnite oraz PUBG Mobile dołączy bowiem wydane kilka lat temu H1Z1.

Gra pojawi się na mocy współpracy pomiędzy firmą NantWorks oraz autorami wspomnianej produkcji ze studia Daybreak Game Company. Dokładnych szczegółów na razie nie podano, ale na pewno będzie oferować to samo co wersja wydana na peceta oraz PS4, która ma już ponad 12 mln graczy. Można więc spodziewać się dużej mapy, sporego arsenału broni, pojazdów oraz oczywiście dużej liczby żądnych krwi zabójców eliminujących rywali.

H1Z1 nie będzie jedyną znaną produkcją, która zostanie przeniesiona na urządzenia mobilne. W planach jest także wydanie na smartfony równie znanego MMORPG zatytułowanego EverQuest. To z pewnością ucieszy fanów gatunku, o ile rzecz jasna twórcy nie pójdą na łatwiznę i zaoferują dokładną konwersję bez żadnych ograniczeń.

Producenci na razie nie ujawnili kiedy obie produkcje zostaną przeniesione na smartfony, ale zapewne trzeba będzie trochę na nie poczekać.

H1Z1

Źródło: Businesswire.com

You may also like...