Handel i PvP wkrótce w Pokemon GO

Programiści Niantic Labs nieustannie pracują nad podnoszeniem atrakcyjności wydanej w zeszłym roku gry Pokemon GO. Plany na przyszłość obejmują wzbogacenie jej o możliwość handlu Pokemonami oraz wystawiania ich do pojedynków.

Pokemon GO mimo niewielkiego spadku liczby grających, okazało się najlepiej zarabiającą produkcją ubiegłego roku. Tytuł przyniósł łącznie ponad 1 mld dolarów, a szybkość z jaką zapewniał przychód, była jeszcze większa niż w przypadku paru innych, bardzo popularnych gier.Jej twórcy chcą więc nieustannie podnosić atrakcyjność tej produkcji, a część planów na przyszłość w jednym z najnowszych wywiadów zdradził dyrektor Niantic Labs John Hanke. Szef firmy wyjawił, że programiści wciąż pracują nad dwoma najbardziej oczekiwanymi przez graczy zmianami, mianowicie trybem PvP pozwalającym pojedynkować się z innymi użytkownikami oraz funkcją handlowania schwytanymi Pokemonami.

Niestety Hanke nie ujawnił kiedy możemy oczekiwać pojawienia się w grze tych dwóch elementów, ale już samo zapewnienie, że trwają nad nimi prace, jest dobrą wiadomością, gdyż oznacza, że być może wkrótce się pojawią.

Źródło: Vice.com

You may also like...