SoundMAGIC BT20 – słuchawki Bluetooth klasy Hi-Fi

Marka SoundMAGIC na stałe zadomowiła się na światowych rynkach. Co jakiś czas raczy nas wyjątkowymi słuchawkami, którymi pokazuje, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy chcąc kupić produkt z najwyższej półki.

Tym razem są to słuchawki Bluetooth SoundMAGIC model BT20, które są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania. Producent odszedł jednak od utartego schematu, w którym mikrofon umiejscowiony jest w muszli, a umieścił go całkowicie na zewnątrz. Dzięki temu podczas rozmowy przez Skype czy Smartphona, a kończąc na komunikacji biurowej czy małym callcenter, jest dużo mniej zakłóceń a dźwięk jest wyrazistszy.

SoundMAGIC BT20 dzięki wyjątkowemu połączeniu wyrafinowanego brzmienia i najnowszych technologii wyróżnia się wśród wielu znacznie droższych modeli. SoundMAGIC BT20 oferuje jakość brzmienia na poziomie 2-3 krotnie droższych słuchawek Hi-Fi. Poza komunikacją bezprzewodową, mamy również możliwość podłączenia słuchawek bezpośrednio kablem. W zestawie zawarty jest firmowy kabel, który podpinamy do słuchawek i możemy dzięki temu podłączyć się do urządzenia nie posiadającego modułu Bluetooth.

Technologie jakie użyto w BT20
Bluetooth 4.0 – zapewnia niskie zapotrzebowanie na energię i nawet zasięg do 100 m
APTX – kodek audio dzięki któremu otrzymujemy jakość muzyki porównywalną z CD
CVC – Clear Voice Capture system pozwalający uzyskać w czasie rozmów bardzo czysty dźwięk
NFC – bezprzewodowy system łączący nasze urządzenia bez potrzeby parowania

Te technologie użyte są w wielu bardzo drogich zestawach słuchawkowych, ale to SoundMAGIC BT20 daje nam wyjątkową jakość brzmienia za realnie niewielkie pieniądze. SoundMAGIC BT20 to połączenie wyjątkowego wyglądu, doskonałego brzmienia i najnowszych technologii.

Podstawowe dane techniczne
Wersja Bluetooth: 4.0
Przetwornik: Dynamiczny, 40mm, Neodymowy
Częstotliwość bezprzewodowa: 2.4 – 2.4835 GHz
Dystans transmisji: 10 m
Impedancja: 32Ω
Czułość: 100dB
Moc transmisji: 4 klasa
Prąd pracy: 45mA
Czas pracy- muzyka: 12-15 godzin
Czas pracy- rozmowa: 10-12 godzin
Czas czuwania: 350 godzin
Pasmo przenoszenia : 20Hz – 20kHz
Wyjście audio : jakość dźwięku CD, 44.kHz, 16bit stereo
Waga: 120g

SoundMAGIC BT20

Źródło: superata.com

You may also like...