HBO udostępnia swe filmy i seriale za darmo

HBO również dołącza do firm, starających się zatrzymać ludzi w domach. Stacja udostępniła setki godzin własnych produkcji całkowicie za darmo.

W czasie epidemii koronawirusa niezwykle istotne jest ograniczenie kontaktów, dlatego ludzie zachęcani są do pozostania w domach. Problem w tym, że takie siedzenie w jednym miejscu może być niezwykle nudne i wiele osób szuka sposobów, aby wyrwać się z domu. Serwisy streamingowe wychodzą więc z ofertą pomagającą zatrzymać ludzi na miejscu.

HBO właśnie udostępniło całkowicie za darmo setki godzin własnych produkcji, które możemy oglądać za pośrednictwem HBO Now oraz HBO GO. Najlepsze w tej propozycji jest to, że dostęp do treści nie wymaga opłacania abonamentu. Wystarczy jedynie założyć konto i już można oglądać seriale za darmo.

Naturalnie stacja nie udostępnia w ten sposób całego swego katalogu, a więc nie mamy co liczyć na obejrzenie Gry o Tron. Jednak oferta może być i tak całkiem atrakcyjna, gdyż zawiera m.in., takie seriale jak Rodzina Soprano, Figurantka, Sześć stóp pod ziemią oraz rewelacyjny serial policyjny Prawo ulicy.

Bez abonamentu możemy obejrzeć również serial Gracze z Dwaynem Johnsonem i Dolinę Krzemową, a także sporo filmów i dokumentów. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.

Na tę chwilę nie wiadomo jak długo potrwa promocja, która oficjalnie wystartowała w dniu wczorajszym. Warto jednak z niej skorzystać, gdyż możemy umilić sobie wolny czas oglądaniem wielu świetnych produkcji.

HBO

Źródło

You may also like...