Heroes of the Storm – nowa myszka i podkładka od SteelSeries

W związku ze zbliżającą się premierą gry Heroes of the Storm, firma SteelSeries wspólnie z Blizzardem, dla fanów nadchodzącej produkcji przygotowały specjalną wersję myszki oraz podkładki pod mysz QcK.

Myszka to model Sensei, który cechuje się niezwykle prostym wzornictwem i posiada sensor laserowy o maksymalnej rozdzielczości 5700 DPI, a także 200 cm długości przewód w nylonowym oplocie zabezpieczony przed splątaniem. Jej obudowa została ozdobiona graficznymi motywami nawiązującymi do Heroes of the Storm, a także podświetlona technologią LED.

Podkładka z kolei to model SteelSeries QcK, który podobnie jak myszka posiada grafikę z Heroes of the Storm, z wyeksponowanym logotypem tytułu. Podkładkę wykonano z wysokiej jakości materiału o zoptymalizowanej teksturze gwarantującej płynność ruchów myszką, zaś gumowe stopki utrzymują ją w miejscu nawet podczas dynamicznej zabawy.

Oba produkty pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku, przy czym za myszkę zapłacimy 69,99 euro, natomiast podkładka kosztować ma 14,99 euro. Więcej szczegółów o produktach na tej stronie.

Źródło: Steelseries.com

You may also like...