Luksusowe etui do iPhone’a 7 od Louis Vuitton

Francuski dom mody Louis Vuitton, przygotował dla posiadaczy iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus coś specjalnego. Stworzył ekskluzywne etui, za które trzeba zapłacić nawet 5500 dolarów.

Jeśli dbamy o swój sprzęt, pierwsze co robimy po zakupie nowego smartfona, to zakładamy na niego wybrane etui. Będzie bowiem nie tylko chronić go przed uszkodzeniami, ale też zapewni mu stylowy wygląd.Jeśli chodzi o styl, to na pewno nie brakuje go produktom francuskiego domu mody Louis Vuitton, który już od lat produkuje bardzo luksusowe etui do smartfonów. Znana marka zaprezentowała właśnie dwa zupełnie nowe modele etui o nazwie Eye-Trunk, przeznaczone dla iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus. Nazwa jest nieprzypadkowa, gdyż oba zaprojektowano w taki sposób, by przypominały luksusowy kufer, które Louis Vuitton również produkuje.

Pierwszym z modeli jest Eye-Trunk Monogram, na którym znajduje się charakterystyczny wzór tej marki spotykany na wielu jej produktach, chociażby na damskich torebkach. Za wersję dla iPhone’a 7 trzeba zapłacić 1180 dolarów, natomiast wariant dla większego iPhone’a 7 Plus kosztuje 1250 dolarów. Dostępne są dwa kolory, oferowane w tej samej cenie.

Można też kupić coś bardziej ekskluzywnego, czyli wersję wykonaną z krokodylej skóry, za którą należy zapłacić 5050 dolarów lub 5500 dolarów, jeśli wybierzemy wersję dla większego iPhone’a 7 Plus.

Etui można kupić bezpośrednio w internetowym sklepie marki.

Źródło: Louisvuitton.com

You may also like...