Z aplikacji Your Phone możemy teraz telefonować

Oferowana przez Microsoft aplikacja Your Phone, wzbogaciła się o nową funkcję. Dzięki niej, użytkownik komputera może teraz korzystać z połączeń głosowych.

Microsoft wprawdzie na razie zrezygnował z produkcji smartfonów, ale nie zaprzestał wspierania rynku urządzeń mobilnych. Amerykański koncern tworzy na nie wiele aplikacji, zaś jedną z bardziej przydatnych jest program Your Phone.

Zaprezentowana w lipcu tego roku aplikacja, pozwala synchronizować dane ze smartfonami na Androidzie. Możliwa jest synchronizacja wiadomości testowych, powiadomień, a także zdjęć. W ten sposób, gdy podczas pracy na komputerze otrzymamy nową wiadomość, natychmiast możemy ją przeczytać.

To nie wszystko, gdyż możemy również na nie odpowiadać, wykorzystując w tym celu duży ekran monitora oraz wygodną klawiaturę. Aplikacja umożliwia również wygodne korzystanie z grupowych chatów, a także wysyłanie zdjęć jako MMS’ów.

Aplikacja wciąż się rozwija i właśnie otrzymała nową funkcję, która znacznie zwiększa jej możliwości. Od teraz program potrafi obsługiwać połączenia głosowe. Krótko mówiąc, z poziomu komputera możemy odbierać połączenia przychodzące oraz wykonywać wychodzące. A to wszystko bez potrzeby sięgania po telefon.

Musicie jednak pamiętać, że aby móc korzystać z aplikacji Your Phone, musicie mieć zainstalowany na komputerze system Windows 10. Program współpracuje bowiem tylko z tą platformą. Aplikację znajdziecie w oficjalnym sklepie platformy Windows 10, a pobierzecie go z tego linku. Program jest całkowicie bezpłatny, a waży około 50 MB.

Your Phone

Źródło

You may also like...